Školní rok 2020/2021 bude zahájen 1. 9. 2020 v 8 hodin, ukončen v 1. pololetí 28. 1. 2021 a ve 2. pololetí 30. 6. 2021

Přehled prázdnin 2020/21

Prázdniny Trvání
Podzimní 26. až 30. října 2020 (po – pá) – jen ZŠ
Vánoční 23. prosince 2020 – 3. ledna 2021 (vyučování začíná 4. 1. 2021, po)
Přerušení provozu platí i pro MŠ
Pololetní 29. ledna 2021 (pá) – jen ZŠ
Jarní 22. února – 28. února 2021 – jen ZŠ
Velikonoční 1. dubna 2021 (čt, pá 2. 4. je státní svátek) – jen ZŠ
Hlavní 1. července – 31. srpna 2021 (vyučování začíná 1. 9. 2021, st) – jen ZŠ
O přerušení provozu v MŠ rozhodne zřizovatel

Třídní schůzky 2020/2021

8. 9. 2020 (mimo 1. třídy) – třídní schůzka, kde dostanou rodiče podrobné informace o průběhu a akcích školního roku.
Další hovorové hodiny budou po celý školní rok probíhat individuálně s jednotlivými rodiči na konzultační hodině, kterou mají všichni učitelé 1 x týdně od 1. 9. do 30. 6. v úterý 14,00 – 16,00 hodin. (nebo dle domluvy času s rodiči)
Rodiče se mohou s kterýmkoliv učitelem individuálně domluvit a navštívit ho. Učitelé (třídní i netřídní) si budou rodiče dle potřeby zvát individuálně a projednávat s nimi otázky týkající se jejich dětí.

Zvonění:

Hodina Od Do
1. 8,00 8,45
2. 8,55 9,40
3. 10,00 10,45
4. 10,55 11,40
5. 11,50 12,35
6. 12,45 13,30
7. 13,35 14,20
8. 14,25 15,10
9. 15,15 16,00

Zápis do 1. tříd

čtvrtek 22. 4. 2021 14 – 18 hod (v budově školy)
čtvrtek 29. 4. 2021 14 – 16,30 hod (náhradní termín pro nemocné, žádosti o odklad školní docházky a v naléhavých případech po telefonické domluvě)

Zápis do MŠ

květen 2021 – dle pokynů MMB k elektronickému zápisu


Třídy a třídní učitelé 2020/2021

Třída Třídní učitel
1. A PaedDr. Iveta Mervartová
1. B (Hejný) Mgr. Jana Šindelářová
2. A Bc. Barbora Simčová
2. B (Hejný) Mgr. Eliška Seidlová
3. A Mgr. Anna Kučeříková
3. B (Hejný) PaedDr. Jarmila Balejová
4. A (Hejný) Mgr. Alžběta Veselá
4. B Mgr. Jarmila Osičková
5. A  Mgr.  Martina Trundová
5. B Mgr. Zuzana Jetmarová
6. A Mgr. Pavla Kočí
6. B Mgr. Jan Pařík
7. A Mgr. Lenka Mrázová
7. B Mgr. Pavlína Vyhnálková
8. A. Mgr. Pavla Rousová
8. B Mgr. Veronika Dudešková
9. tř. PaedDr. Iva Pokorová

Pedagogické rady

3. 11. 2020 (út)
19. 1. 2021 (út)
6. 4. 2021 (út)
23. 6. 2021 (st)

Předání návrhu klasifikace rodičům (písemně)

3. 11. 2020
8. 1. 2021
6. 4. 2021
7. 6. 2021

Den otevřených dveří

23. 3. 2021 (úterý)