ZOO Praha

Dne 4. 6. 2018 jsme se žáky 7.B vyrazili moderním vlakem RegioJet do pražské Tróje na návštěvu ZOO.

V moderní ZOO, která ukazuje zvířata v podmínkách, které se co nejvíce blíží jejich přirozenému prostředí, jsme měli možnost vidět spoustu zajímavých zvířat, jako například slony a lvy v krásné expozici Afrika nebo tropické ráje se spoustou papoušků, hadů, krokodýlů a ryb.

Polární oblasti reprezentovali například lední medvědi, lachtani anebo tučňáci. Lachtani nám předvedli pod vedením svého cvičitele i krásné vystoupení. Největším zážitkem však bylo setkání se šimpanzi a gorilami.

Čekala nás jízda lanovkou, a také dobré občerstvení a nezbytná zmrzlina. Děti si výlet náramně užily a odnesly si spoustu poznatků a krásných zážitků.

Patrik Vrábel a Martina Albrechtová

2018-07-10T09:07:08+00:00