Sportovci do škol

Již od roku 2015 je naše škola zapojena do projektu Sportovci do škol. Spolupracujeme v něm s Unií sportovních klubů a Magistrátem města Brna. Cílem je ukázat žákům a zároveň si vyzkoušet více druhů sportů. Žáci 1. – 5. tříd navštěvují bezplatný kroužek pod vedením profesionálních trenérů, kteří působí v brněnských sportovních klubech.

Kroužek probíhá v rámci školní družiny. Náplní je v poslední době florbal a basketbal.

V rámci projektu jsme měli možnost jednu lednovou neděli s žáky a jejich rodiči navštívit extraligový florbalový zápas mezi Bulldogs Brno a Tatranem Střešovice v hale na Vodové. Zafandili jsme si a během přestávek si naši malí florbalisté zahráli zápasy proti ostatním brněnským školám.

Na závěr jsme se vyfotili s brněnskými Bulldogs. Atmosféra byla úžasná a velmi děkuji všem žákům a rodičům za účast.

Bc. Šárka Lausová

2018-05-21T17:07:25+00:00