Moderní doba klade na naše žáky i učitele stále nové požadavky. Progresivní učitelé tedy neusínají na vavřínech, jdou s dobou a stále zlepšují své dovednosti. Naši učitelé jazyků se již o prázdninách zdokonalovali v hravých didaktických metodách, zábavných a pestrých učebních stylech a zlepšovali i své jazykové dovednosti na intenzivním kurzu metodiky pro učitele.

Ruku v ruce se zlepšováním personálních kvalit, jde i zlepšování materiálního zázemí pro náročnou výuku jazyků, neboť ta má své specifické požadavky. Proto máme velkou radost, že se nám povedlo i během náročných časů distanční výuky modernizovat naši jazykovou učebnu o nové prvky a vylepšení a přispět tak ke zkvalitnění výuky jazyků.

Učitelé a žáci dostávají do rukou nástroje umožňující kvalitní poslech na Hifi audio systému, tvorbu vlastních nahrávek a záznamu hlasu pomocí diktafonů nebo profesionálního záznamového mikrofonu. K dispozici mají také nové notebooky a rychlý internet v učebně, samozřejmostí je projektor. Sestava bude také umožňovat používání nového výukového softwaru.

To vše v rukou kreativních učitelů a poznání chtivých žáků jistě přispěje k zábavnější a kvalitnější výuce jazyků a zlepšení dovedností našich dětí.

Ať se vám nová učebna líbí.

Mgr. Patrik Vrábel