MATESO

Žáci 5. A a 5. B se zúčastnili školního kola MATEmatické SOutěže. Odpovídali na 15 zapeklitých otázek, které pro ně připravili pořadatelé ze ZŠ Kuldova. Úspěšnými řešiteli se stali všichni, kteří získali 8 bodů z 15 možných, tedy 17 dětí. Ti, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů, postupují do městského kola, které se bude konat v ZŠ Kuldova. Budeme jim držet palce.

A zde jsou výsledky školního kola:

Adam                         13 bodů

Pěnička                     12 bodů

Růžička                     12 bodů

Širůčková                 10 bodů

9 bodů získalo 5 žáků (Černá, Hotový, Maňasová, Matýsek, Le a Vu). Sedm žáků dosáhlo na osmibodovou postupovou hranici do městského kola (Drašarová, Jánošíková, Kolka, Nguyen, Prokop, Steklý a Zemene).

Čtyři řešitelé ze školního kola, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů, nás reprezentovali v kole městském na ZŠ Kuldova. Zde se všichni stali úspěšnými řešiteli a Vlastimil Adam z 5. B se dokonce mezi množstvím zúčastněných umístil na úžasném děleném 2. místě se 14 body z 15 možných.

Všichni mu děkujeme za vzornou reprezentaci školy a moc gratulujeme.

Mgr. Jana Šindelářová

2018-11-25T21:14:27+00:00