V prvním květnovém týdnu se postupně obě čtvrté třídy zúčastnily výukového programu Empík cyklista.

Na zastávku u školy pro nás přijel speciální autobus, který nás zavezl na dopravní hřiště Riviéra. Nejdříve jsme byli v učebně a opakovali různé značky, pustili jsme si také videa. Potom nám paní policistka říkala, jaké jsou typy křižovatek a kdo má přednost. Celá fotogalerie z Empíka cyklisty 2021 je zde.

Po krátké pauze na svačinu jsme ještě opakovali a potom jsme napsali test. Na hřišti nám nejdříve všechno ukázali a pak jsme jezdili. Nakonec všichni dostali průkaz cyklisty a pár drobností na památku.

Je skvělé, že jsme někam se třídou jeli. Těším se, až budeme v naší skvělé škole každý týden.

Rozálie Macková – žákyně 4.B

Mgr. Alžběta Veselá, Mgr. Jarmila Osičková