Již tradičně se 30. 1. 2020 po rozdání vysvědčení pořádal bowling turnaj pro žáky druhého stupně. Nejprve všechny čekal trochu náročnější přesun ze školy do líšeňské haly. A pak teprve mohl turnaj začít.

K dispozici jsme měli pronajatých celkem 20 drah, kde na každé dráze bylo přibližně 6 – 8 žáků. Děti soutěžily v rámci těchto drah. Na jedné dráze vypukl turnaj učitelů. Jelikož se jedná o sport, který žáci znají, padalo zde hodně desítek a zápasy byly plné náboje. I když to všem nešlo, tak jak chtěli, bylo vidět, že jsou všichni spokojeni a užívají si to.

Po přibližně hodině a půl náročných výkonů se všichni žáci za doprovodu učitelů přesunuli zpět ke škole a zde je čekal rozchod domů na pololetní prázdniny.

Mgr. Pavla Rousová, Bc. Tomáš Keprt, Šimon Pěnička z 9. A