A zase po roce, je tu Olešnice

V týdnu od 19. do 23. února se konal lyžařský výcvikový kurz žáků 3. a 4. tříd, který se letos maximálně vydařil.

Nejen, že na sjezdovce v Olešnici leželo dostatečné množství kvalitního sněhu, ale přálo nám i počasí. Sice se už pomaloučku ozývaly mrazy následujících dní, ale sluníčko a pohyb nás dostatečně zahřály. Dokonce ani začínající lyžaři nepolevili a vydrželi stejně jako ostatní, již lyžující děti, až do konce kurzu, kdy je čekal závěrečný slalom. Ve svých výkonnostně stejných družstvech změřili své síly a majitelé nejrychlejších časů stanuli na pomyslných stupních vítězů.

Byli to: 1. družstvo 2. družstvo 3. družstvo
  1. Prokop 1. Vojta 1. Jakub
  2. Květa 2. Julie 2. Oliver
  3. Michal 3. Vojtěch 3. Filip

Blahopřejeme.

A protože právě v tomto týdnu probíhaly Zimní olympijské hry, ocenili jsme snahu, píli a výkon všech lyžařů malými zlatými medailemi, které budou dětem připomínat lyžařský kurz v Olešnici 2018.

PaedDr. Iveta Mervartová

2018-05-22T19:31:18+00:00